Profesjonalne maseczki ochronne ffp3

Profesjonalna maska ffp3

Ostatnie doświadczenia związane z pandemią coronavirusa zmieniły nasze nawyki zdrowotne i wprowadziły do naszego życia maseczki ochronne Jedną z nich jest profesjonalna  maseczka ffp3.

Jak ten produkt ochronny jest skonstruowany?

Maseczka składa  się z kilku warstw starannie dobranych materiałów o dużej wytrzymałości. Ze względu na fakt, że maska ma szczelnie dopasowywać się do owalu twarzy, zostały w niej wszyte gumki oraz zaciski nosowe. Dzięki temu powietrze wdychane nie dostaje się bokami a tylko przez zawór. Większość produktów ffp3 posiada  zaworki wdechowe, a niektóre z nich posiadają także zaworki wydechowe, które pozwalają pozbyć się pary wodnej. Jest to ważne, ponieważ maseczka nie powinna być używana po jej zawilgotnieniu. Więcej informacji na temat masek ffp3 przeczytasz w artykule na dragonmask.

Przed czym zabezpiecza maseczka ffp3?

Najistotniejszą rolą tej profesjonalnej maseczki jest ochronna przed wirusami- w tym SARS CoV-2 oraz bakteriami. Dodatkowo stanowi ona także zabezpieczenie płuc przed szkodliwymi pyłami, aerozolem i dymem unoszącymi się w powietrzu. Jej efektowność filtracyjna jest niezwykle wysoka i wynosi 99%.

maska ffp3

Dla kogo jest maska ffp3?

Ze względu na fakt, że zaworki umieszczone w maseczkach filtrują powietrze wdychane  produkt ten jest skierowany głównie dla służb medycznych  narażonych na zainfekowanie przez zakażonych już pacjentów. Oczywiście maski ffp3 mogą być używane przez każdego, kto chce skutecznie chronić swoje zdrowie. Ważne jest to, że jako produkt wykonany z materiałów antyalergicznych jest odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą.